کیمیا وردپرس

حسـی کاملا متفـاوت از وردپـرس فارسـی!
پشتیبانی در تلگرام
طراحی قالب اختصاصی وردپرس

رفع خطای عدم نمایش سایدبار در نوار کنار وب سایت وردپرسی

از سری خطاهای وردپرس امروز قصد داریم درباره ی رفع خطای عدم نمایش سایدبار در نوار کنار وب سایت وردپرسی با هم چالش داشته باشیم و راه حلی برای این خطای وردپرس ی ارائه کنیم.

تقریبا تمام افرادی که از قالب وردپرس استفاده کرده اند، به اهمیت سایدبار در وب سایت وردپرسی واقف هستند. همان طور که مستحضرید سایدبار در نوار کناری قالب وردپرس ی قرار می گیرد و می تواند اطلاعات مهمی را در بر داشته باشد. همه ی قالب های وردپرس از سایدبار بهره می برند و شما بر حسب نیاز خود می توانید از این ویژگی برای پیشبرد کسب و کار خود استفاده کنید.

اما برای برخی کاربران زمانی که می خواهند از سایدبار در نوار کناری وب سایت خود استفاده کنند، این ویژگی در سر جای خود ظاهر نمی شود و در پایین فوتر نمایش داده می شود. ما بر اساس اطلاعاتی که داریم، می دانیم که بروز این مشکل باعث میشود ظاهر سایت شما به هم بریزد و سایت شما آراستگی خود را از دست دهد… با بررسی های مختلفی که انجام دادیم، تصمیم گرفتیم خطای عدم نمایش سایدبار در نوار کنار وب سایت وردپرسی را حل کنیم.

مشکل نمایش ندادن سایدبار قالب وردپرس

چرا سایدبار در زیر محتوا نمایش داده می شود؟

سوال اینجاست؛ چرا این امکان وجود دارد که سایدبار در پایین محتوا نمایش داده شود؟

پاسخ این سوال به این صورت است که حتما وب سایت شما در ما بین کد های html و css قالب وردپرس که بر روی آن سوار کرده اید به مشگل خورده است. اکنون چگونه خطای عدم نمایش سایدبار در نوار کنار وب سایت وردپرسی را حل و فصل کنیم؟

 

راه حل رفع خطای عدم نمایش سایدبار در نوار کناری

این مشکل معمولا برای اکثر کاربران وردپرسی به همین دلیل یکسان اتفاق می‌افتد. یک عنصری که div انتهایی آن بسته نشده در صفحه موجود است و همین امر سبب چنین اتفاقی شده است. اگر متوجه موضوع نشده‌اید همچنان با ما همراه باشید…

خطای عدم نمایش سایدبار در سرجای خود در اکثر مواقع به دلیل اینکه یک div انتهایی بسته نشده اتفاق می افتد. در کنار ما باشید تا بیشتر درباره این مشگل با هن گفتگو کنیم.

آیا به تازگی افزونه‌ای نصب کرده‌اید؟ تغییرات خاصی بر روی کدهای HTML داده‌اید؟ یکی از این موارد باعث چنین اتفاقی در سایدبار شده است. با مشاهده تصویر زیر جریان را بهتر متوجه می‌شوید و می‌توانید div بسته نشده را بیابید:

شاید شما به تازگی برای قالب وردپرس ی خود افزونه ای نصب کرده اید. و یا اینکه بر روی کد های html  وب سایت خود تغییراتی داده اید! این دو امر می تواند باعث به وجود آمدن مشگل عدم نمایش سایدبار در سر جای خود شود. با مشاهده تصویر زیر بهتر می توانید روند به وجود آمدن این مشگل را درک کنید.

عدم نمایش سایدبار

اگر شما خود یک قالب وردپرس جدیدی برای خودتان طراحی کرده اید، احتمالا مشگلات دیگری هم در پیدایش این خطا موثر باشد.

  • تعیین اندازه های دقیق : باید عرض محتوا که برای قالب وردپسی خود تعیین کرده اید با المان هایی نظیر سایدبار  و محتوا از نظر اندازه جور باشد.برای مثال اگر کل عرض را ۹۶۰ پیکسل تعیین کرده اید باید برای سایدبار یک اندازه ی ۳۰۰ در ۶۰ پیکسلی و عرض محتوا را نیز ۶۰۰ پیکسل در نظر بگیرید.
  • استفاده از پراپرتی Float : از تنظیم ویژگی float در سمت راست و چپ اطمینان حاصل کنید.
پشتیبانی