کیمیا وردپرس

حسـی کاملا متفـاوت از وردپـرس فارسـی!
پشتیبانی در تلگرام
طراحی قالب اختصاصی وردپرس

راه حل خطای Syntax Error در دنیای وردپرس

هر سیستم و نرم افزاری که در گذر زمان راهکار هایی بر اساس آزمون خطا داشته است، حتما خطا های رایجی نیز در آن سیستم دیده خواهد شد. یکی از مشگلات معمول وردپرس خطای Syntax Error است که خیلی زیاد دیده می شود. قطعا شما نیز این خطا را مشاهده کرده اید و صد البته شاید از مشاهده آن وحشت هم کرده اید! خطای Syntax Error به آسانی می تواند همه وب سایت شما را خراب کند و این امر برای افراد مبتدی می تواند بسیار آزار دهنده باشد. بایستی خدمت همه ی علاقمندان به وردپرس عرض کنیم که این مشگل نیز به راحتی حل شدنی است. ما در این مقاله خطای Syntax Error را برای همیشه حل خواهیم کرد تا شما در کنار کیمیا وردپرس همیشه شاد باشید.

 

خطای Syntax Error در دنیای وردپرس

سوال اینجاست که چرا وبسایت ما باید با خطای Syntax Error در سیستم محتوایی وردپرس رو به رو شود؟

باید در نظر داشته باشید که خطای Syntax Error بسیار ساده به وقوع می پیوندد. فرض کنید یک سیمی کالنی در انتهای یک بخشی از قطعه کد ما در قالب وردپرسی حذف شود یا اینکه فراموش شود، همچنین یک براکت اضافی و …. می تواند فانکشن های قالب ما را مختل کند و باعث به وجود آمدن خطای Syntax Error در وب سایت وردپرسی ما شود‍!

 

راه حل مشکل

به آسانی می توانید مشگل را در مرورگر یافته و آن را درکوتاه تربن زمان ممکن حل کنید. برای روشن شدن موضوع به تصویر پایین توجه کنید:

خطای Syntax Error

تصویر گویای این است که برای حل مشگل باید چه مسیری را طی کنید. بعلاوه اینکه خط کدی که دچار مشگل شده است را به راحتی می توانید یافته و مساله را حل کنید.

 

نکته بسیار مهم

اگر در حال حاضر شما یک تازه کار در وردپرس هستید، احتمال دارد به بخش ویرایشگر وردپرس خود مراجعه کرده و به صورت اشتباه یک قطعه کدی را دستکاری کنید. پس چه بهتر که به بخش ” نمایش> ویرایشگر ” مراجعه کرده و این محیط را قفل کنید تا از اشتباه دیگری در امان بمانید.

برای بستن ویرایشگر وردپرس نیاز است تا به فایل wp-config.php در هاست خود مراجعه کرده و بخش کد زیر را در آن فایل قرار دهید تا گزینه ویرایشگر از پیشخوان وردپرس شما مخفی شود.

 

بعد از انجام تغییر مورد اشاره، هر زمان که نیاز داشتید که در کد های قالب خود ویرایشی انجام دهید، بایستی با استفاده از  FTP به هاست خود متصل شوید .

پشتیبانی